درباره ما

درباره مارت هتل بیشتر بدانید

بی شک کنترل هزینه‌های سربار یکی از راه‌های اساسی برای رسیدن به سود مطلوب است.امروزه با توجه به وجود دنیای دیجیتال و بهره‌برداری مناسب از آن می‌توان بسیاری از هزینه‌ها را کنترل و درجهت بهبود آن گام برداشت.

هزینه‌ واسطه‌ها، انبارداری و عدم نفع ناشی از حبس سرمایه در مدت زمانی طولانی از جمله مبالغ سربار و زائدی هستند که به راحتی می‌توان آنها را کاهش داد یا حذف نمود.

از این رو فروشگاه اینترنتی مارت هتل در نظر دارد در راستای رسیدن به اهداف خود ، ازجمله :کاهش هزینه های تامین کالا و خدمات تا  حد امکان حذف انبار و هزینه های انبار داری در هتل ها و مراکز اقامتی، سیاحتی، پذیرایی و گردشگری توسعه و تقویت فضای رقابتی به منظور کاهش سوداگری و تبعات منفی اقتصادی ان با هدف کاهش هزینه های گردشگری که منجر به افزایش تقاضای گردشگران شود،کمک به تولیدکنندگان و عرضه کنندگان کالا و خدمات از طریق تامین نقدینگی موردنیاز،مشاوره و حمایت حقوقی بازاریابی و توسعه بازار،ایجاد بازارهای جدید و تامین مواد اولیه،همراه با تاسیسات گردشگری در کلیه زمینه‌های نیازمندی‌ ، همراه و همیار مدیران و مالکان واحدهای گردشگری و هتل‌داری باشد تا ایشان بتوانند در هر زمان و لحظه با اطلاع از قیمت‌ها و با اطمینان از کیفیت، بهترین را انتخاب و سفارش خود را بدون هزینه‌های اضافی و زائد در محل تحویل بگیرند.

مارت هتل داری نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت و نشان ملی ثبت ( رسانه های دیجیتال ) و دارای کلیه مجوز اتحادیه کسب و کارهای مجازی برای فعالیت در این حوزه است‏ .

مارت هتل با ارائه معتبرترین برندها در گروه‌‏های مختلف و با همکاری با وارد‏کنندگان و توزیع‏ کنندگان اصلی این کالاها در ایران، تلاش می‏‌کند تا تمامی نیازهای هتلها و مراکز اقامتی و گردشگری و... اعم از تجهیزات، اقلام خوراکی و مصالح ساختمانی را برآورده سازد.

کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت و اپلیکیشن مارت هتل و خدمات ارائه شده در آن، همواره یکی از مهم‏‌ترین و با اولویت‌ترین موضوعات در مارت هتل بوده است و همه کارکنان فنی و تخصصی آن نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه با‏کیفیت‏‌ترین و به‏‌روز‏ترین سرویس‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیندهای بررسی، انتخاب و خرید کالا در وب سایت مارت هتل، خدماتی شایسته را برای هتل ها و مراکز اقامتی و گردشگری و ... به ارمغان بیاورند.

با احترام

علیرضا آخوندزاده

موسس مجموعه مارت هتل

طراحی شده توسط ساینا وب

بستن
مقایسه